Księga gości

Księga gości

Dodaj nowy wpis

 
 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
19 wpisów.
Beata
Byliśmy w tym roku,w tym ośrodku,bardzo miła obsługa,super organizacja,pyszne jedzenie,bardzo dobrze zorganizowano nam czas,ładne i czyste pokoje.ośrodek położony blisko morza i jeziora,wszystko w samych superlatywach,wypoczeliśmy,polecamy wszystkim którzy chcą wypocząć,napewno tam wrócimy!!!!
Wczasowicze z Biura Turystycznego „JAN”
Dom Wypoczynkowy „MARIA” w Dąbkach to wspaniałe miejsce do odpoczynku. Serdecznie dziękujemy Całej Kadrze Ośrodka za doskonałą atmosferę, dbałość o nas na każdym kroku, mnóstwo atrakcji i zabaw, które czekały tutaj na Dzieci oraz Dorosłych każdego dnia, bardzo smaczne i urozmaicone wyżywienie. Pobyt tutaj pozostanie w naszej pamięci jako okres wyjątkowy, godny polecenia każdemu, pragnącemu cieszyć się wolnym czasem w sposób ciekawy i beztroski.

Wczasowicze Biura Turystycznego „JAN”
turnus: 28.06. – 11.07.2014
Krystyna
W tym roku mam zarezerwowany pobyt w tym ośrodku,czytałam o nim kilka opinii czy rzeczywiście jest tak jak na zdjęciach . Czy ktoś smakował rybę podawaną na wieczorze z rybą . Proszę o opinię.
Pozdrawiam
Franek
Świetny ośrodek! Byliśmy z rodziną przez 2 tygodnie w ubiegłym roku i w tym roku również tam będziemy!
Miła obsługa, wysoki standard, dobre jedzenie i piiięęękna pogoda. Udany wypoczynek nad jeziorem i nad morzem – dwa w jednym!
Pozdrowienia z Poznania ????
Ryszard
Dziekujemy gospodarzom osrodka za wspaniala atmosfere w czasie naszego 2-tygodniowego pobytu.Przylanczam sie do wypowiedzi Wieslawy,potrawy z ryb serwowane na tradycyjna kolacje-PYCHOTA.Polecam wszystkim ten osrodek.
Pozdrowienia.
Magda
Bardzo ładne miejsce ????
Na pewno jeszcze kiedyś przyjadę do Państwa!
wiesława
Wczoraj na kolację podano nam 25 potraw z ryb morskich . Szkoda że nie możecie tego zobaczyć i posmakować . Kucharki wniosły ogromną tacę z faszerowanym płonącym łososiem .
Stoły uginały się od potraw z których każda byla smaczniejsza . Wszyscy smacznie zajadali pięknie przystrojone potrawy. Jadąc do tego Osrodka myśłałam ładna stronka w internecie ale ciekawe czy tak jest naprawdę .
po przyjezdzie i 14 dniach wypoczynku jestem zaskoczona na plus /jest więcej niż na stronie internetowej/ Całemu personelowi dziękuję za troskę i mile spędzony czas . Byłam tu pierwszy raz ale napewno wrócę. Pozdrawiam Wiesława
Goska
Polecam rodzinom z dziećmi (nawet jak pada jest co robić), duży teren do biegania, jedzenie pyszne. Czujecie się jak w domku.
goscie z Hamburga
jest milo,piekne kwiaty zdobia caly osrodek,-przyjedziemy ponownie…