Kadra

Kadra

MFSawiccy
Co roku staramy się zapewnić Państwu, jak najbardziej komfortowe warunki podczas odpoczynku w Uzdrowisku Dąbki, dlatego przez cały czas czuwa nad Państwa profesjonalna kadra.
Właścicielami Domu Wypoczynkowego Maria w Dąbkach są Maria i Franciszek Sawiccy, którzy realizują od prawie 30 lat wizję ośrodka, w którym najważniejszy jest Gość i jego dobre samopoczucie. Może właśnie dzięki takiej atmosferze, tak wielu Gości zostało z nami „na stałe” i tworzą wspólnie wielką rodzinę DW Maria…Serdecznie zapraszamy do niej i Ciebie!

iwonabrudzinska
Przez żołądek do serca… tak mówią i tak u nas jest! O najwyższą jakość świeżych potraw oraz żeby każdy wyszedł najedzony z posiłków dba zespół Iwony Brudzińskiej – szefowej kuchni. Autorki znanych w całej Polsce przysmaków rybnych serwowanych podczas kolacji: ryba na wiele sposobów.

elakrukowska
„Żeby dzieci były grzeczne, najpierw muszą być szczęśliwe” – trzymając się tej złotej myśli, animator czasu wolnego Ela Krukowska, dba o to żeby były szczęśliwe przez cały pobyt w ośrodku. Wiele gier i zabaw na świeżym, konkursy, turnieje to tylko część atrakcji. Nasz animator pamięta również o dorosłych dla który ma przygotowany szeroką paletę rozrywek.

piotrkaczkowski
Dla Państwa bezpieczeństwa, nad Waszym zdrowiem czuwa wyjątkowy lekarz dr Piotr Kaczkowski, który zdobył tytuł „Lekarza roku” w konkursie organizowanym przez Głos Koszaliński.

zdjecie tutaj O Państwa piękny i zdrowy wygląd zadba w swoim gabinecie przemiła kosmetyczka z wieloletnim doświadczeniem Magdalena Jankowska. Wakacyjny relaks oraz wyjątkowe zabiegi sprawią, że wrócicie Państwo młodsi duchem i ciałem.

 


Ponadto nad Państwa komfortem podczas wypoczynku czuwa wiele osób, które często niezauważone wykonują swoje zadania profesjonalnie i obsługują następujące działy:

  • recepcjoniści obsługują całodobową recepcję
  • pokojowe dbają o czystość Państwa pokoi
  • ochroniarze w nocy czuwają nad bezpieczeństwem Państwa samochodów
  • konserwatorzy naprawią każdą usterkę w mgnieniu oka