Dla plażowiczów

Dla plażowiczów

Dąbki są wymarzonym miejscem dla plażowiczów. Plaże w Dąbkach są szerokie oraz pokryte czystym piaskiem o pięknym odcieniu. Co ważne na plaży zawsze znajdzie się miejsce dla Ciebie. Bezpośrednio przy zejściach na plaże znajdują się strzeżone przez ratowników kąpieliska. Wystarczy kilka minut spaceru lub przejażdżki rowerem w stronę Dąbkowic, żeby móc wypoczywać w ciszy oraz bez skrepowania samemu na plaży.

plaza_dabki_5
plaza_dabki_6
plaza_dabki_3
plaza_dabki_4

Blisko Dąbek są również wyjątkowe miejsca, gdzie można korzystać zarówno z uroków morza jak i jeziora w jednym miejscu. Do miejsca tego prowadzi malownicza aleja, wyłączona z ruchu samochodowego. Kanał Szczuczy, tak nazywa się to wyjątkowe miejsce, gdzie łączy się morze z jeziorem. Piękny widok, przepiękny piasek oraz cieplutka woda z jeziora tworzy niezapomniany klimat relaksu.

kanał_szczuczy (2)
kanał_szczuczy
plaza_jezioro bukowo 2
plaza_jezioro bukowo3

Dąbki to Uzdrowisko pełne możliwości, dlatego jeśli mówimy o plaży to nie tylko o tej pięknej morskiej, ale również do dyspozycji plażowiczów pozostaje plaża nad jeziorem Bukowo. Czysty piasek, zaciszne miejsce oraz płytki brzeg jeziora z ciepłą wodą to świetne miejsce do wypoczynku z dziećmi. Blisko plaży można również wypożyczyć sprzęt pływający (więcej informacji w dziale dla żeglarzy).