Księga gości

Księga gości

Dodaj nowy wpis

 
 
 
 
 
 

Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 18.212.93.234.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
19 wpisów.
Beata
Byliśmy w tym roku,w tym ośrodku,bardzo miła obsługa,super organizacja,pyszne jedzenie,bardzo dobrze zorganizowano nam czas,ładne i czyste pokoje.ośrodek położony blisko morza i jeziora,wszystko w samych superlatywach,wypoczeliśmy,polecamy wszystkim którzy chcą wypocząć,napewno tam wrócimy!!!!
Wczasowicze z Biura Turystycznego „JAN”
Dom Wypoczynkowy „MARIA” w Dąbkach to wspaniałe miejsce do odpoczynku. Serdecznie dziękujemy Całej Kadrze Ośrodka za doskonałą atmosferę, dbałość o nas na każdym kroku, mnóstwo atrakcji i zabaw, które czekały tutaj na Dzieci oraz Dorosłych każdego dnia, bardzo smaczne i urozmaicone wyżywienie. Pobyt tutaj pozostanie w naszej pamięci jako okres wyjątkowy, godny polecenia każdemu, pragnącemu cieszyć się wolnym czasem w sposób ciekawy i beztroski.

Wczasowicze Biura Turystycznego „JAN”
turnus: 28.06. – 11.07.2014
Krystyna
W tym roku mam zarezerwowany pobyt w tym ośrodku,czytałam o nim kilka opinii czy rzeczywiście jest tak jak na zdjęciach . Czy ktoś smakował rybę podawaną na wieczorze z rybą . Proszę o opinię.
Pozdrawiam
Franek
Świetny ośrodek! Byliśmy z rodziną przez 2 tygodnie w ubiegłym roku i w tym roku również tam będziemy!
Miła obsługa, wysoki standard, dobre jedzenie i piiięęękna pogoda. Udany wypoczynek nad jeziorem i nad morzem – dwa w jednym!
Pozdrowienia z Poznania ????
Ryszard
Dziekujemy gospodarzom osrodka za wspaniala atmosfere w czasie naszego 2-tygodniowego pobytu.Przylanczam sie do wypowiedzi Wieslawy,potrawy z ryb serwowane na tradycyjna kolacje-PYCHOTA.Polecam wszystkim ten osrodek.
Pozdrowienia.
Magda
Bardzo ładne miejsce ????
Na pewno jeszcze kiedyś przyjadę do Państwa!
wiesława
Wczoraj na kolację podano nam 25 potraw z ryb morskich . Szkoda że nie możecie tego zobaczyć i posmakować . Kucharki wniosły ogromną tacę z faszerowanym płonącym łososiem .
Stoły uginały się od potraw z których każda byla smaczniejsza . Wszyscy smacznie zajadali pięknie przystrojone potrawy. Jadąc do tego Osrodka myśłałam ładna stronka w internecie ale ciekawe czy tak jest naprawdę .
po przyjezdzie i 14 dniach wypoczynku jestem zaskoczona na plus /jest więcej niż na stronie internetowej/ Całemu personelowi dziękuję za troskę i mile spędzony czas . Byłam tu pierwszy raz ale napewno wrócę. Pozdrawiam Wiesława
Goska
Polecam rodzinom z dziećmi (nawet jak pada jest co robić), duży teren do biegania, jedzenie pyszne. Czujecie się jak w domku.
goscie z Hamburga
jest milo,piekne kwiaty zdobia caly osrodek,-przyjedziemy ponownie…